piątek, 26 kwietnia 2013

Tom Hiddleston

Podczas jednej z przerw między męczącym rysowaniem wiktoriańskich kamieniczek i surdutów nabazgrałam na szybko to co akurat miałam jako tapetę na pulpicie, a że był to Tom jako Henryk V rysowało mi się go bardzo przyjemnie... i tak trochę ponaciągałam kolejne przerwy, bo przecież Tom ma tyle ładnych zdjęć (właściwie wszystkie), więc jak tu się oderwać od rysowania go?
    W końcu powstało kilka szkiców/rysunków. Niestety nie miałam na nie za dużo czasu, więc niektóre są lepsze, a niektóre gorsze.
--------------------
Between drawing victorian houses and clothes, I drew something which was on my desktop. It was Tom as Henry V... and because he looks very handsome in this photo (and in every photo), I drew few sketches. Unfortunately I hadn't got much time so some are better, some are worse.

I'm sorry for all mistakes. My English isn't good.
(it's not my gif - I take it from this tumblr)


Red Tom (I don't know why, but he looks here like Tony Stark )

Pixel Green Tom

Blue Tom

Golden Tom
And Golden Tom, again :)

Wracam do tuszu, piórka i detekywa. / I'm back to ink, pen and detective.


5 komentarzy:

 1. Zielony się na mnie gapi i chyba nie może przestać. Pomogłabym mu wyłączając stronę, ale jak można wyłączyć takiego ładnego Toma...

  OdpowiedzUsuń
 2. Złoty najlepszy :D Wygląda w 100% jak król...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiedziałabym, że jako jedyny chociaż trochę przypomina Toma :P

   Usuń
 3. Zgadzam się, złoty najlepszy. Ale zielony też niezły, po dopracowaniu będzie idealny. (Chcę Toma na koszulce! Koszulka z Henrykiem-Tomem! Głosuję za koszulką z Tomem! :D Proooszę :D)

  OdpowiedzUsuń